הרשמה   | כניסה
חדשות ומבזקים

אסף מכון לשמיעה ודיבור

Oticon - Acto : פתרון אישי לכל משתמש

חברת OTICON דנמרק ממשיכה להפתיע ומציגה מכשירי שמיעה חדשים ומתקדמים!

OTICON ACTO - מכשירי השמיעה החדשניים שיאפשרו לכם לשמוע את מה שאתם באמת צריכים לשמוע תוך שמירה על נוחות מרבית ומובנות הדיבור בכל מצבי היום יום. המכשירים פועלים עם המעבד החדש – RISE 2 וכוללים דגמים ייחודיים קטנים ודיסקרטיים כמו MINI RITE.

מכשירי השמיעה OTICON ACTO מעצימים את יכולותיו של לקויי השמיעה לתקשר בחופשיות, בטבעיות ולהיות פעיל למרות הירידה בשמיעה.

RISE 2
מעבד ה-RISE 2 הינו מעבד חדשני מהיר ביותר שמאפשר למכשירי השמיעה לעשות הרבה מאוד פעולות בזמן קצר ביותר כך שלא ייווצר פער זמנים בין הצליל שנכנס למכשיר לבין הצליל שיוצא ממנו לאוזן.

עיבוד בינוראלי
זוג מכשירי ACTO פועלים כיחידה אחת בסנכרון מלא. תקשורת אלחוטית ומהירה בין שני המכשירים מאפשרת לספק למוחו של המשתמש גירויי דו צדדי אשר מאפשר לו להישאר רגוע וממוקד במצבי שמע דינאמיים ומורכבים. עיבוד בינוראלי של מערכת ה-DFC (מערכת שדואגת לביטול צפצופים במכשירי השמיעה) מבטיח לנו איכות ונוחות שמיעה גבוהים ביותר.

טווח הגברה של עד 8000 הרץ- לשמיעה טבעית יותר.

מנגנון הנחתת רעש
למכשירי ACTO מערכת מתקדמת בעלת שלושה מצבים של שקט, רעש ודיבור על רקע רעש. המעבר בין המצבים נעשה באופן אוטומטי תוך שימוש באינטליגנציה מלאכותית ומבטיח שמיעה נוחה יותר גם במצבי שמע מורכבים.

מיקרופונים כיווניים
מערכת מיקרופונים כיווניים דואגת למובנות דיבור טובה יותר במצבים של ניהול שיחה על רקע רעש (מסעדות, בתי קפה...). המערכת מאפשרת ביטול מספר מקורות רעש שנמצאים בגבו של מרכיב המכשירים ומדגישה את קולו של הדובר שנמצא מולו.

התקשורת שלך עם העולם המודרני
היכולת להתחבר לאביזרי תקשורת אלקטרוניים מתקדמים היא חיונית ביותר לחיים המודרניים. באמצעות אביזר קומפקטי ומעוצב (STREAMER) ומערכת הקונקט ליין, לקוי השמיעה ישמע ישירות במכשירי השמיעה שלו מטלפון ביתי וסלולארי, מחשב, טלוויזיה, נגני מוזיקה ועוד...

 מגוון רחב של דגמים מאפשר מציאת פיתרון אישי לכל ירידה בשמיעה ולכל דרישה אישית אחרת. עיצוב אלגנטי וקומפקטי הופך את המכשירים לדיסקרטיים ביותר.
מגוון צבעים וגדלים מאפשרים התאמה אישית תוך תשומת לב לחידושי האופנה – להרגיש צעיר ואופנתי למרות ירידת השמיעה.
במשפחת ACTO ניתן לקבל את כל הדגמים החל ממכשירים זעירים בתוך תעלת האוזן ועד למכשירים קטנים מאחורי האוזן.

למכשירי ACTO מספר דגמים ייחודיים:

- מכשירי CIC POWER - מכשירים זעירים בתעלת האוזן לירידות חזקות של עד 90dB .
- מכשירי ITC POWER – מכשירים קטנים בתעלת האוזן לירידות חזקות כולל אפשרות חיבור לאביזרים אלקטרוניים מתקדמים.
- מכשירי MINI RITE - מכשירים קטנים ומעוצבים מאחורי האוזן בעלי גמישות רחבה המאפשרת התאמת המכשיר למגוון רחב ביותר של ירידות בשמיעה. בנוסף, גמישות המכשירים מאפשרת התאמה של אותו המכשיר לשינויים החלים בשמיעתו של המשתמש.
    
 
 |  ראשי |  אודות  |  אמנת שירות  |  שעות פעילות  |  קביעת תורים  |  הסדרי קופות חולים  |  יצירת קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
אסף מכון לשמיעה ודיבור-מכשירי שמיעה, בדיקות שמיעה- www.masaf.co.il © כל הזכויות שמורות
חדש בדיקות שמיעה והתאמת מכשירי שמיעה בבית הלקוח כתובתינו: מרכז רפואי אסף, רח' מנחם אוסישקין 9 עפולה טלפון: 04-6594677 פקס: 04-6595691 סניף נצרת: ציפורן 5 טלפון: 04-6456473
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל