הרשמה   | כניסה
חדשות ומבזקים

אסף מכון לשמיעה ודיבור

DUAL- OTICON : יופי מבחוץ וסנסציה מבפנים

הזמן משפיע  על שמיעתכם. אבל בעיות שמיעה לא אמורות להפריע לכם לקחת מהחיים את הכי טוב שיש.

יש לכם בחירה: לעשות מעשה ולהתקדם קדימה או לדחות דברים ולהישאר מאחור.

OTICON Dual - מכשיר שמיעה שמיועד לאלה שהחליטו לפרוץ קדימה ולהוביל. Dual  הינו שילוב מושלם של העיצוב הטוב ביותר יחד עם הביצועים הטובים ביותר במטרה לשפר לא רק את שמיעתכם אלא לשפר גם את איכות החיים שלכם.

עם מכשיר שמיעה Dual , בעיות השמיעה לא ינהלו את החיים שלכם. השליטה תהיה בידיים שלכם שוב.

אל תיתן לאף אחד להגיד  שאין מכשירשמיעה בדיוק בשבילך.  יש Dual   לכולם.

 

כל אחד יכול להרכיב Dual בקלות. זוג מכשירי ה- Dual יכול להיות מותאם בדיוק לצרכים האישיים שלכם ולמידת הניסיון שלכם במכשירי שמיעה החל מהתאמת גודל, צבע וביצועי המכשיר ועד להתאמת תכונות ואביזרי עזר.

יש 2 משפחות של מכשירי Dual : Dual CONNECT ו- Dual MINI .

כל המכשירים מגיעים במגוון צבעים אטרקטיביים להתאמה מקסימלית לצבע השיער, עור כו`...

חיבור אלחוטי עם Dual CONNECT

אם השאיפה שלכם להגיע כמה שיותר קרוב לרמת שמיעה טבעית – אז Dual CONNECT הוא בשבילכם. פלא אלחוטי זה יחבר אתכם לעולם מודרני באמצעות אביזר עזר STREAMER . Dual הינו מכשיר השמיעה המתקדם ביותר הודות לביצועים ועיצוב ייחודיים.

בלתי נראה עם Dual MINI

אם השאיפה שלכם לקבל טכנולוגיות מתקדמות ביותר במכשיר שמיעה קטן ביותר – אז Dual MINI הוא הפיתרון שלכם. מכשירי Dual MINI הם כל כך קטנים ובלתי נראים יחד עם הביצועים המתקדמים ביותר שפשוט משאירים מאחור את כל המכשירים האחרים .

אנשי המקצוע יסייעו לכם להתאים Dual בדיוק לצרכים שלכם. לא משנה איזה Dual תבחרו, אתם יכולים להיות בטוחים ש- Dual יתפקד מעל הציפיות שלכם.

 

אל תשמעו לנו – תשמעו ל- Dual .

תפעלו עוד היום – ותרגישו בהבדל!

 

צליל מרחבי -  נשמע טבעי יותר

האם אתם רוצים לשמוע את העולם כפי שהוא באמת? עם מכשירי שמיעה רגילים יהיה לכם קשה להגיע לכך מאחר ופעולתם אינה דומה לפעולתו הטבעית של המוח האנושי. הרכבת זוג מכשירי שמיעה  Dual   תקרב אתכם מקסימלית לרמה טבעית של השמיעה. מכשירי שמיעה Dual    מתייחסים לטווח רחב של צלילים תוך כדי שמירה על הפרטים הקטנים ביותר ולכן צלילי הדיבור נשמעים נקיים יותר וצלילי המוזיקה נשמעים עשירים יותר.

האיכות הקולית יוצאת הדופן של DUAL אפשרית הודות לתכונה מיוחדת שנקראת צליל מרחבי ( SPATIAL SOUND ). תכונה חדשנית זאת במכשירי השמיעה ניתן להשוות עם טכנולוגיית חדות גבוהה בטלוויזיות דיגיטליות.

צליל מרחבי יגרום לכם יותר מתמיד להרגיש מחוברים לעולם הודות לתוספת בהירות ועומק לעולם הצלילים הרגיל.

לזהות את מקור הצלילים

צליל מרחבי יסייע לכם לזהות את מקור הקול גם ללא מחשבה על כך. תרגישו חופש פעולה ברמה מרבית.

כאשר מישהו מתחיל לדבר, תוכלו להתרכז בו באופן מיידי. כאשר אדם או מכונית מתקרבים מאחור –תדעו באופן אוטומטי לאן להסתכל. תוכלו גם לשמוע ציפורים שרים על העצים!

 

להחזיר את הביטחון העצמי

עם מכשירי שמיעה   Dual , שוב יש משמעות לקולות. כאשר אתם יודעים מי מדבר ויכולים לשמוע את הנאמר, תוכלו שוב להצטרף לשיחה ולנהל דיון בקלות.

האם הייתם רוצים שוב לסמוך על שמיעתכם? עם Dual , בכל מצב תרגישו טבעי ונוח. לכן אתם יכולים להירגע ולהתנהג בצורה הטבעית ביותר!  

המראה הקסום והצבעים האטרקטיביים של DUAL הופכים את הרכבתו לתענוג אמיתי. העובדה שלמעשה, Dual   הינו כמעט בלתי נראה, תתרום עוד יותר לביטחון העצמי שלכם.

עם מכשיר שמיעה Dual , הקולות נשמעים יותר טוב מתמיד. השוני -  זה מה שהופך את מכשירי ה- Dual ליוצאי דופן.

 

 

אל תיתנו לאף אחד להגיד לכם שאתם לא יכולים לראות טלוויזיה או לדבר בטלפון נייד כמו אחרים. Dual   מגיע עם תוספת קטנה וחכמה שנקראת STREAMER המאפשרת לכם לנהל אורח חיים מודרני בהתאם להתפתחויות הטכנולוגיות.

פשוטו כמשמעו, STREAMER הופך את מכשירי השמיעה Dual לאוזניות קטנות שאליהן מחובר מיקרופון שמעביר את הקולות ישירות ובאופן אלחוטי לאוזניים שלכם. באופן זה ניתן להתחבר לטלוויזיה, טלפון נייד, נגן MP3 , מחשב או לכל אביזר אלקטרוני העובד בטכנולוגיית ה- BLUETOOTH .

עם STREAMER תוכלו לעבור משמיעת מוזיקה לשיחת טלפון באמצעות לחיצת כפתור בלבד. STREAMER פועל גם כשלט למכשירי ה- Dual , כלומר, ניתן לשנות את עוצמת הקול או לעבור לתוכנית אחרת בקלות.                    

להיות מחוברים ל:

טלוויזיה: לשמוע קול נקי ואיכותי ללא הפרעות, המהום או רעש. תוך כדי צפייה בטלוויזיה אתם יכולים לקבל שיחות בטלפון הנייד.

טלפון נייד : ניהול שיחה נוח ונעים יותר תוך כדי שמיעת השיחה אוטומטית בשתי האוזניים.

רדיו ברכב: ניתן להינות יותר משמיעת רדיו ברכב מאחר ולא צריך לדאוג לגבי הקול.

מחשב: לא תפספסו יותר קולות כאשר אתם נמצאים מול המחשב.

PDA :  חיבור אלחוטי ל-   PDA (מחשב כף יד).

 

HI-FI :  הזנה חופשית ל- HI-FI .

 
 |  ראשי |  אודות  |  אמנת שירות  |  שעות פעילות  |  קביעת תורים  |  הסדרי קופות חולים  |  יצירת קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
אסף מכון לשמיעה ודיבור-מכשירי שמיעה, בדיקות שמיעה- www.masaf.co.il © כל הזכויות שמורות
חדש בדיקות שמיעה והתאמת מכשירי שמיעה בבית הלקוח כתובתינו: מרכז רפואי אסף, רח' מנחם אוסישקין 9 עפולה טלפון: 04-6594677 פקס: 04-6595691 סניף נצרת: ציפורן 5 טלפון: 04-6456473
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל